O nás

NIPPAN BAKERY je japonská pekárna, kde pro Vás pečeme denně čerstvý chléb a pečivo z kvalitních surovin.

Sortiment je primárně japonský, protože ho peče japonka Chikako, která se před mnoha lety na Novém Zélandu potkala se svým českým manželem a následně se přestěhovala do České republiky, která je nyní jejím milovaným domovem.

Když se Chiky lidé ptají, co jí v Čechách z Japonska nejvíc chybí, tak odpovídá dobré levné sushi, lázně Onsen, a japonské pečivo.

Po roce intenzivního pečení, zkoušení, učení se, bylo rozhodnutí jasné. Chceme v Praze vytvořit lokální pekárnu s přátelskou atmosférou a výborným pečivem v japonském stylu. Pekárnu kam lidé z okolí, i z celé Prahy, rádi pravidelně chodí pro své oblíbené čerstvé pečivo.

NIPPAN BAKERY je místo kde se na chvilku můžete zastavit, nadechnout se vůně Japonska, dát si k pečivu kvalitní zelený čaj, výběrovou kávu, nebo matcha latte.

Poznat lázně Onsen, u toho se přejíst sushi a k tomu popíjet zelený čaj je dobrý důvod se vydat do Japonska. Ochutnávat pravé japonské pečivo tam už nemusíte, na to zajděte k nám do japonské pekárny NIPPAN BAKERY na Praze 5 Barrandově.

Těšíme se na Vás!